Par mums

scan_map

Scanmed Latvijas uzņēmums, kas darbojas medicīnas tehnoloģiju biznesā un par savām prioritātēm uzskata savu klientu – Latvijas un pārējo Batijas valstu mediķu vajadzības, piedāvāto produktu kvalitāti un profesionālu, augsta līmeņa apkalpošanu.

Mūsu darbība balstīta uz vispusīgām partnerattiecībām, kas ietver ne tikai profesionālās medicīnas iekārtu un preču piegādi no dažādām pasaules valstīm, bet arī apmācību un atbalstu darbam ar piegādātajām tehnoloģijām. Klientu informēšanai un izglītošanai izmantojam gan savu speciālistu gadu gaitā uzkrātās zināšanas, gan mūsu piegādātāju atbalstu un izglītības programmas.

Kopīgi ar saviem partneriem piedāvājam preces visās endovaskulārajās jeb minimāli invazīvajās jomās: perifērajā, kardio un neiroradioloģijā, kā arī dažādās citās, ar attēla diagnostiku saistītās, invazīvajās procedūrās. Biliāro, gastrointestinālo, pulmonālo u.c. invazīvo manipulāciju preču nodrošināšana ir mūsu prioritāte.

Piegādājam ne tikai procedūrām nepieciešamos produktus un iekārtas, bet arī citus nepieciešamos piederumus un aprīkojumu sekmīga darba veikšanai, tādus kā Rtg aizsargpiederumi, dažādas speciālās mēbeles, aparatūru u.c.

Pārdošanas daļa

Servisa daļa un administrācija

Vadība